Kredito unija "GARGŽDŲ TAUPA"

...kad Jums būtų lengviau

Indėliai

Kredito unija „Gargždų taupa“ yra indėlių draudimo sistemos dalyvis. Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt

Išsamią informaciją apie indėlių draudimo sąlygas ir tvarką galite rasti čia >>>


Taupymas - tai vienas svarbiausių pasirinkimų, kuriuo nusprendžiate užtikrinti savo ateitį. Pradėjus taupyti šiandien - jau rytoj atversite duris nuosavam namui, vaikų mokslams, užtikrintam šeimos gyvenimui, patogiai senatvei ir daugeliui kitų galimybių.

Galite rinktis tarp daugybės pasiūlymų, kaip uždirbtus pinigus priversti dirbti Jums. Kredito unija siūlo įvairių taupymo sąskaitų, padedančių saugiai ir pelningai investuoti pinigus.

Taupykite juodai dienai!

Taupomasis indėlis - sąskaita, skirta lanksčiai ir patogiai taupyti pinigus. Kuo didesnis pinigų likutis sąskaitoje, tuo didesnės palūkanos yra išmokamos. Sąskaita gali būti papildoma bet kuriuo metu, o kartą per mėnesį pinigus iš sąskaitos galima išimti be jokių papildomų sąlygų.

Tikslinio taupymo sąskaita - tai taupymo programa, skirta žmonėms, norintiems išmokti taupyti ir susitaupyti. Atsidarius tikslinio taupymo sąskaitą užsibrėžiate tikslą ir jo siekiate - nustatytu laiku papildote sąskaitą ta suma, kurią patys nustatote. Svarbiausia - kantrybė, kuri atsiperka, nes iš sąskaitos neišleidžiate pinigų ir gaunate labai geras metines palūkanas.

Taupykite rytdienai!

Kredito unijoje galite atsidaryti taupomąsias sąskaitas įvairiems gyvenimo atvejams! 
Vaiko indėlis - sąskaita, skirta sutaupyti pinigų vaiko savarankiško gyvenimo pirmiesiems žingsniams. Sąskaitą bet kuriuo metu gali papildyti tėvai, seneliai, giminaičiai, o kai vaikui sueina 18 metų, jis pats nusprendžia, kaip elgtis su sutaupytais pinigais.

Senatvės kaupiamasis indėlis skirtas tiems, kurie jau šiandien galvoja apie savo gerovę po 10, 20, 30 ar net 40 metų. Kuo anksčiau pradėsite taupyti - tuo laisviau jausitės sulaukę pensijinio amžiaus.

Siekiantiems didžiausios pinigų grąžos!

Jei turite sukaupę didesnę pinigų sumą, kurią norėtumėte saugiai ir pelningai investuoti - rekomenduojame atsidaryti terminuotų indėlių sąskaitas. Jums tereikia pasirinkti laikotarpį, per kurį pinigai dirbs už Jus. Galite atsidaryti kelias terminuotų indėlių sąskaitas su skirtingais laikotarpiais - kuo ilgesnis laikotarpis, tuo didesnės palūkanos.

Kredito unijoje - visuomet geresnės indėlių palūkanų normos!