Kredito unija "GARGŽDŲ TAUPA"

...kad Jums būtų lengviau

Apie unija

Kas yra kredito unija?

  Kredito unija - kooperatiniais pagrindais sukurta finansinė institucija, teikianti paslaugas tik savo nariams. Kredito unijos nariai sudaro bendrą santaupų fondą, iš kurio teikia paskolas vienas kitam, nustatydami sau priimtinas sąlygas. Nariai vienijasi pagal tam tikrą bendrą kriterijų ir demokratiškai valdo kredito uniją pagal veikiančius įstatymus. Kredito unijų pagrindinės paslaugos yra:

  Indėlių priėmimas. Kredito unijoje galite atsidaryti banko sąskaitą, pasidėti terminuotą indėlį, kaupti pinigus taupomosiose, vaikų, tikslinio taupymo sąskaitose. 

  Paskolų teikimas. Kredito unijoje galite gauti asmenines, verslo, studijų, būsto paskolas. 

  Mokėjimo kortelės. Kredito unijoje galite įsigyti tarptautines Mastercard debeto ir kredito korteles. Mokėjimo pervedimai ir įmokos. Kredito unijoje galite atlikti paprastus arba skubius piniginius pervedimus, sumokėti mokesčius, įmokas. 

  Kaip tapti kredito unijos nariu?

  Pirmiausia reikia atvykti į uniją ir užpildyti prašymą įstoti į uniją. Šiai dienai vienkartinis stojamasis mokestis - 14,48 eurai ir privalomas pajus 30 eurų. Išstojant iš unijos, tikimės šito nereikės, privalomas pajus grąžinamas.